Endüstriyel Paketleme Çözümlerinin Her Alanında

İnşaat'tan Ağaç Sanayine, Tarım'dan Otomotiv'e Beyaz Eşya'dan Lojistik Sektörüne kadar pek çok alanda farklı streç çeşitlerimiz kullanılmaktadır.

Kağıt Sanayi

Oluklu mukavva, koli, kutu, kağıt gibi ürünlerin paketlenmesinde Makine Tipi Streç Filmler kullanılabilinir. Küçük adetler halinde bağlanan ürünler, palet üzerinde tekrar streçlenerek, sağlam ve güvenle sevk edilir.

İnşaat Sektörü

Kiremit, seramik, bims taşı ve tuğla paketleme işlemlerinde Power Palet Streçler sağlam güvenilir bir paketleme sağlar. Farklı ebatlarda ki çemberlerle farklı ağırlıklardaki yükler taşınabilinir.

Seramik ve Mermer Sanayi

Seramik, mermer, doğal taş endüstrisinde güvenli sevkiyat için paketlenme işlemlerinde Polyester çember uygundur. Uzun mesafeli sevkiyatlarda Super Power Palet Streçler kullanılabilir.

Ahşap Sanayi

Parke, kereste, tomruk, sunta, MDF ürünlerinin sevkiyatında Super Power Palet Streçler güvenle kullanılır. Küçük gruplar Palet Streçler ile birleştirilip, Polyester çember ile bütün haline getirilebilinir.

Streç Çeşitlerimiz

Palet Streç ürünlerimiz ölçü ve kendi içinde çeşitlenmekle birlikte: El tipi, Makine Tipi, Dilimli, Renkli ve Silaj olmak üzere 5 çeşittir.

Stoklu Ürünlerimizin Ölçü Tablosu

En çok talep edilen ve stoklarımızda genel olarak bulunan streç çeşitlerimizin ölçü ve özellikleri

ÜRÜN GENİŞLİK KALINLIK MASURA ÇAPI METRAJ MASURA AĞIRLIK
El tipi Palet Streç 50 cm. 17 mic. 5 cm. 300 mt. 350 gr.
Makine tipi Palet Streç 50 cm. 23 mic. 7,5 cm. 1.500 mt. 750 gr.
Dilimli Palet Streç 10 cm. 17 mic. 5 cm. 300 mt. 70 gr.
Renkli Palet Streç 50 cm. 17 mic. 5 cm. 200 mt. 350 gr.